Bramy uchylne

Bramy garażowe uchylne FUTURO, to standardowe i sprawdzone bramy na rynku. Prosta konstrukcja i tradycyjne rozwiązanie, gwarantują naszym klientom, montaż bezawaryjnej i bezpiecznej bramy dla domu. Zaletą bram uchylnych jest przede wszystkim niska cena, która idzie w parze z doskonałą, jakością produktu.

Technologia produkcji

Oferowana przez nas brama uchylna, wyprodukowana została za pomocą, tzw. ocynkowanych kształtowników zamkniętych. Precyzyjne docięte wymiary kształtowników w naszej bramie, powstają przy pomocy nowoczesnego sprzętu, jakim jest laser 3D, działający specjalnie na potrzeby produkcji profili zamkniętych. Bramy garażowe uchylne FUTURO, posiadają nowoczesne pokrycie, ponieważ w czasie produkcji są malowane techniką proszkową. Powyższy rodzaj malowania, gwarantuje nie tylko odporność blachy na działanie czynników zewnętrznych, ale również mechanicznych, dzięki czemu z biegiem lat odporne są na korozję i inne uszkodzenia związane z ich użytkowaniem.

Kolory i wzornictwo

Dla naszych klientów brama uchylna FUTURO dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych RAL 7024 i RAL 8028 i trapezowym, nowoczesnym wzornictwie T-10.

Wymiary

Brama uchylna FUTURO, przygotowana została w czterech standardowych wymiarach, oraz wersji niestandardowej FUTURO PLUS, gdzie maksymalna powierzchnia bramy sięga 9,5 m2. Wymiary bram standardowych to 2370 mm x 2090 mm, 2470 mm x 2090 mm, 2570 mm x 2090 mm, 2574 mm x 2185 mm, gdzie pierwsza z miar oznacza szerokość, a druga wysokość bramy. Wyżej przedstawione wymiary standardowe, pasują do większości przydomowych garaży. Z kolei wymiary niestandardowe, dotyczą bram o szerokości do 3700 mm i wysokości do 2700 mm.

Ekonomia i funkcjonalność

Pragniemy dodać, że bramy garażowe uchylne to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, dostępne na naszym rynku, gdzie niska cena jest równocześnie gwarancją doskonałej, jakości produktu.

Opcje dodatkowe

Praktyczne i łatwe w obsłudze wejście do garażu, zapewnia także wyposażenie dodatkowe, takie jak: automatyka firmy CAME i SOMMER. W zestawie automatycznego otwierania i zamykania bramy znajduje się pilot, sterownik oraz szyna prowadząca. W standardowej opcji montażu, szyna sięga wysokości 2350 mm, lecz istnieje możliwość jej znacznego przedłużenia. W celu zachowania funkcjonalności i bezpieczeństwa bramy, warto domontować również, system synchronizacji pracy zatrzasków wraz z napędem, który wyposażony jest w zamek TOPLUX i mechanizm rozprzęgania. Z opinii naszych klientów wiemy, że nasze bramy mogą być użytkowane przez długi okres czasu, bez awarii i naprawiania konsekwencji powstałych przez potencjalne ogniska korozji.