Przekonaj się, jak nowoczesny wygląd systemów osłonowych łączy się z ich funkcjonalnością i solidnością.

Fasadowe

Termoizolacja i kontrola nasłonecznienia dzięki pełnemu sterowaniu kątem padania światła do pomieszczenia, co gwarantuje komfort termiczny i mniejsze koszty klimatyzacji. Kaseta może być widoczna lub schowana pod tynkiem.
Funkcjonalność według potrzeb to bezproblemowe rozwiązania konstrukcyjne dopasowane do każdego typu budynku i rodzaju montażu.
Wyjątkowo sztywna konstrukcja gwarantuje płynne prowadzenie i wyższą odporność nawet podczas naporu silnego wiatru.
Design, który nadaje niepowtarzalny charakter i umożliwia spójność w podziałach okien i żaluzji. Piękna i nowoczesna aranżacja fasady. Różne modele lameli dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Narożne dla rozwiązania typu glass corner

Kontrola nasłonecznienia w narożnych przeszkleniach
pomaga utrzymać komfort termiczny, zmniejsza koszty klimatyzacji i zapewnia wyjątkowe rozwiązanie architektoniczne.
Pełna funkcjonalność w opcji glass corner
opracowana w każdym detalu technicznym to komfortowe i bezproblemowe użytkowanie.
System linkowy przy krawędzi okna
nie wymaga stosowania prowadnic, które mogą zasłaniać narożnikowe zespolenie szyby.
Design, który nadaje niepowtarzalny charakter
przy nowoczesnych, narożnych przeszkleniach.

Nowoczesne żaluzje fasadowe 

Dbamy o to, aby zewnętrzne systemy aluminiowe były dostosowane do oczekiwań ze strony klienta. Szczególnie polecamy wybór natynkowych i podtynkowych wariantów narożnych, które świetnie sprawdzą się do zapewniania zacienienia pomieszczeń. Zaletą rozwiązań elewacyjnych dostępnych w naszej ofercie jest nie tylko ich praktyczny wymiar, ale też bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Ponadto żaluzje fasadowe zewnętrzne harmonijnie komponują się w wyglądem elewacji i poprawiają w ten sposób ogólną prezencję budynku. Wykonanie z solidnego i lekkiego aluminium również jest wartą uwagi zaletą.

Funkcjonalność i estetyka, czyli żaluzje fasadowe podtynkowe

Korzyści płynące z wyboru aluminiowych osłon okiennych sprawiają, że stanowią one bardzo dobre rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania na zewnętrzne produkty w atrakcyjnych cenach. Łączą w sobie bowiem nowoczesny wygląd z praktycznym zastosowaniem. Możemy je dostosować do elewacji pod względem wizualnym i technicznym.