PARTNERZY HANDLOWI

vertex

Żaluzje pionowe

zalver

Nowoczesny system osłony okiennej, stosowany w budynkach użyteczności publicznej, tj.: bankach, firmach, salach konferencyjnych, uczelniach itd. Stosowana przez prywatnych odbiorców jako nowatorska forma aranżacji wnętrz,a także praktyczny sposób zasłonięcia i udekorowania okna.

Główne zalety:

– system zawieszonych pionowo lamel na niskoprofilowej szynie (45 mm x 25 mm) pozwala na płynną regulację dostępu światła
– szeroki wybór materiałów 127 mm i 89 mm (w tym PCV)
– bogata paleta kolorów (ponad 100)
– możliwość wykonania szyny w systemie “skos” z hamulcem, co pozwala na zasłonięcie nietypowych okien (okna skośne na poddaszach)
– materiały posiadające atest higieniczny (PZH) oraz atest niepalności (ITB)
– tkanina STARFLEX zgodna z normami UE (DlN 67507, ISO 9050, stopień przepuszczalności światła i promieni UV wynosi 0)

Żaluzje poziome

zalhor

Żaluzje zaciemniające charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej w żaluzja takiej niewidoczne są otwory na sznurek(jak ma to miejsce w standardowej żaluzji poziomej), ponieważ przesunięty otwór jednego piórka zasłonięty jest krawędzią następnego.

Zalety:
– możliwe wykonania tylko dla szerokości piórek 25mm
– możliwość wykonania dla isotry, standard, patent: również fix
– piórka odwracają się tylko w jedną stronę

Rolety wewnętrzne

Rolety materiałowe to obecnie w Polsce najbardziej popularna forma zasłonięcia okien przed promieniami słonecznymi, która oprócz walorów praktycznych stanowi bardzo efektowną dekorację wnętrz. Występują w kilku odmianach w zależności od sposobu montażu. W naszej ofercie znajda Państwo rolety firmy Vertex, ktoóra posiada w tym asortymencie szeroką gamę produktów, w własnych systemach rolet tekstylnych. Szeroka wachlarz tkanin w naszym katalogu pozwala dobrać kolor oraz wzór zgodnie z Państwa oczekiwaniem.

materialowa